Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci aresztowali 32-latka za posiadanie narkotyków. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 32-latek, u którego policjanci z Ozimka znaleźli ponad 200 porcji amfetaminy, marihuanę i krzak

Policjanci aresztowali 32-latka za posiadanie narkotyków. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 32-latek, u którego policjanci z Ozimka znaleźli ponad 200 porcji amfetaminy, marihuanę i krzak konopi indyjskich.

Zatrzymanie mężczyzny i zabezpieczenie narkotyków to efekt pracy operacyjnej policjantów. Po usłyszeniu zarzutów, mieszkaniec powiatu opolskiego musi liczyć się z karą do 10 lat więzienia.

Operacyjne ustalenia prowadzące do zatrzymania osób dopuszczających się przestępstw, to codzienne zadania policjantów pionu kryminalnego. Uzasadnione podejrzenie, zawsze musi mieć potwierdzenie w materiale dowodowym. Dlatego w miniony czwartek (15 września), kryminalni z komisariatu w Ozimku zapukali do mieszkania 32-latka, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policjanci w trakcie przeszukania znaleźli ponad 200 gramów amfetaminy, marihuanę i krzak konopi indyjskich. 32-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnych aresztów.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Na wniosek opolskiej prokuratury, decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Opolu ustalają przebieg przestępczego procederu.

Źródło KMP w Opolu

2353
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 4 października w godzinach porannych policjanci z ruchu drogowego przeprowadzali kontrolę drogową w miejscowości Nakło koło Opola.

Wiadomości

Nyscy kryminalni zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna, grożąc uszkodzenia ciała, zmusił inną osobę do wydania pieniędzy

Z ostatniej chwili

We wtorek 4 października przed godziną 10:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na ul. Katowickiej w Opolu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałkowy poranek odbyły się działania policjantów ruchu drogowego pn. "Trzeźwy poranek na drogach krajowych".