Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Wypadek na ul. Wrocławskiej w Opolu koło stacji paliw. Dwie osoby zabrane do szpitala.(Zdjęcia&Wideo)

Dzisiaj 18 listopada o godzinie 9:09 na numer alarmowy 112, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Dzisiaj 18 listopada o godzinie 9:09 na numer alarmowy 112, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce skierowano: 3 zastępy Straży Pożarnej ( JRG 2 Opole, OSP Bierkowice ), 2 zespoły ZRM, oraz Policję.

Po przybyciu na miejsce służby potwierdziły, że doszło do zderzenia Opola i Mercedesa.

W sumie w samochodach podróżowały 3 osoby ( mężczyzna i dwie kobiety ).

Kierująca Mercedesem i pasażerka, zostały zabrane do szpitala.

Pracujący na miejscu Policjanci z Ruchu drogowego, wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Tekst: Wojtek

REKLAMA Pomoc Drogowa „SEBA” telefon kontaktowy 736880477

4089
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę, 28 czerwca, o godzinie 20:25 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku

Z ostatniej chwili

W niedzielę 28 czerwca około godziny 10:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia, do którego doszło

Sport

W sobotę, 27 czerwca, na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbył się Międzynarodowy Mecz U23

Sport

27 czerwca 2026 roku Opole stanie się stolicą młodzieżowej lekkoatletyki. Na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich