Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Potrącenie rowerzysty na głównym rondzie w Opolu. Kierowca mercedesa odjechał z miejsca zdarzenia(WIDEO)

W środę 13 maja około godziny 12:12 doszło do potrącenia rowerzysty na przejeździe rowerowym w rejonie głównego ronda w Opolu. Według relacji świadków kierujący samochodem marki Mercedes miał uderzyć w rowerzystę, a następnie odjechać z miejsca zdarzenia.

Kierowca miał odjechać po potrąceniu

Jak wynika z przekazanych informacji, po zdarzeniu kierowca mercedesa zatrzymał pojazd, poprawił lusterko od strony kierowcy, po czym odjechał.

Nie wiadomo, czy pomiędzy uczestnikami doszło do wymiany zdań oraz czy sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom.

Rowerzysta po całym zdarzeniu był bardzo zdenerwowany.

Niebezpieczny przejazd rowerowy w Opolu

Mieszkańcy zwracają uwagę, że przejazd rowerowy w rejonie głównego ronda w Opolu od dłuższego czasu uznawany jest za bardzo niebezpieczny zarówno dla rowerzystów, jak i pieszych.

Według relacji osób korzystających z tego miejsca bardzo często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji, potrąceń oraz kolizji z udziałem rowerzystów i samochodów.

Kierowcy oraz użytkownicy jednośladów powinni zachować w tym rejonie szczególną ostrożność i zwracać uwagę na oznakowanie oraz uczestników ruchu drogowego.

8779
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Nie żyje 48-letni mężczyzna, który na początku czerwca uległ poważnemu wypadkowi na hulajnodze elektrycznej w Kędzierzynie-Koźlu.

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 11 czerwca, około godziny 13:05

Wiadomości

Szybka reakcja policjantów i ratowników WOPR zapobiegła tragedii na Jeziorze Nyskim. We wtorek, 9 czerwca, podczas nagłego

Wiadomości

Miał przed sobą podróż liczącą nawet kilkaset kilometrów, jednak jego nieodpowiedzialną jazdę przerwali policjanci ze Strzelec Opolskich