Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wandalizm w centrum Opola.(Zdjęcia)

We wtorek 29 listopada ktoś pomalował nowo odremontowaną kamienicę na skrzyżowaniu ulic Ozimska i Reymonta w Opolu .

We wtorek 29 listopada ktoś pomalował nowo odremontowaną kamienicę na skrzyżowaniu ulic Ozimska i Reymonta w Opolu .

We wtorek 29 listopada jeden z naszych czytelników nadesłał nam zdjęcia dewastacji kamienicy .

Poszukiwani są sprawcy pomalowania świeżo odremontowanej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Ozimskiej i Reymonta w Opolu.

Na szczęście z ustaleniem, kto dopuścił się tego wandalizmu nie powinno być problemu. W tym miejscu zamontowana jest kamera Straży Miejskiej

7128
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek, 25 czerwca, o godzinie 18:15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o mężczyźnie

Z ostatniej chwili

W czwartek, 25 czerwca, o godzinie 17:02 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112

Wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej, ujawnili proceder związany

Wiadomości

Dzięki błyskawicznej reakcji oraz skutecznym działaniom policjantów z Komisariatu Policji w Zawadzkiem dwaj mężczyźni odpowiedzialni