Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Jedna osoba została zabrana do szpitala. (Zdjęcia)

W poniedziałek 7 października o godzinie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na ulicy

Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Jedna osoba została zabrana do szpitala. (Zdjęcia)

W poniedziałek 7 października o godzinie 14:45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na ulicy Oświęcimskiej w Opolu.

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych . 

Jeden z nich po zderzeniu z innym autem wjechał w latarnię.

Na miejscu są zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole , OSP Przywory , policja i ZRM . 

Są utrudnienia w ruchu.

Autami łącznie podróżowały 3 osoby, jedna z nich została zabrana do szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego.

Reklama Pomoc Drogowa „SEBA” telefon kontaktowy 736880477

3571
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny pokazali, że ich

Wiadomości

Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali 30-letniego kierowcę, który wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością. Mężczyzna prowadził

Wiadomości

Policjanci zespołu wywiadowczego z Komisariatu Policji w Wołczynie zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków

Z ostatniej chwili

W środę, 24 czerwca, o godzinie 01:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o pożarze samochodów