Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Tragiczny wypadek na DK41 niedaleko Nysy: pęknięcie opony spowodowało zderzenie z ciężarówką.52-letnia kierująca zmarła w szpitalu

Wstępne ustalenia policji wskazują na pęknięcie opony jako przyczynę wypadku na DK41 w powiecie nyskim. Do zdarzenia doszło

Wstępne ustalenia policji wskazują na pęknięcie opony jako przyczynę wypadku na DK41 w powiecie nyskim. Do zdarzenia doszło, gdy w jadącym Fordem doszło do wystrzału opony. Kierująca straciła panowanie nad autem, zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z ciężarowym DAF-em – informuje starszy sierżant Wojciech Wach z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Ofiary i stan kierowców

  • 52-letnia kierująca Fordem zmarła w szpitalu po ciężkich obrażeniach.
  • 57-letni kierowca DAF-a trafił do szpitala; był trzeźwy, pobrano mu krew do badań.
  • Oba pojazdy jechały bez pasażerów.

Przebieg działań policji i blokada DK41

Nyscy policjanci nadal pracują na miejscu wypadku na DK41:

  • Wykonują oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia.
  • Ustalają świadków.
  • Zabezpieczają ślady i dowody.

DK41 jest zablokowana w rejonie Nysy. Ciężarówka przewoziła kurzy obornik, który rozsypał się na drodze. Ruch wznowią po uprzątnięciu ładunku – utrudnienia potrwają kilka godzin. Apelujemy o ostrożność, stosowanie się do poleceń służb i jazdę objazdami.

Aktualizacja: Dyżurny KPP Nysa potwierdza blokadę DK41. Kierowcy, sprawdzajcie objazdy!

8689
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek, 3 kwietnia, o godzinie 12:53 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Wiadomości

Kryminalny z Nysy, będąc poza służbą, zatrzymał 24-letniego mężczyznę, który dopuścił się kradzieży w jednym ze sklepów w Korfantowie.

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.

Wiadomości

Strzeleccy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, którego zachowanie na rowerze wzbudziło poważne obawy o jego bezpieczeństwo.