Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Tauron Puchar Polski znów w Nysie. Ruszyła sprzedaż biletów.

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza siatkarska kobieca w naszym regionie.

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza siatkarska kobieca w naszym regionie. Już w pierwszy weekend kwietnia, ponownie w Nysie, rozegrany zostanie turniej finałowy Tauron Pucharu Polski. Na parkiecie nyskiej hali zobaczymy obrońcę tytułu – Grupę Azoty Chemik Police, zdobywcę Superpucharu Polski – Developres Rzeszów oraz aktualnego lidera rozgrywek TauronLigi – ŁKS Commercecon Łódź i drugą łódzką ekipę – Grot Budowlanych, w której składzie jest wychowanka UKS-u Kluczbork, reprezentantka kraju Justyna Łysiak. Nie jeden z kilku opolskich akcentów. Na parkiet w koszulce Budowlanych wyjdzie również Judyta Gawlak, która część swojej kariery reprezentowała SMS Opole. A z gry w Opolu znane są również Aleksandra Szczygłowska, czy Angelika Gajer.

Znamy już rozkład gier w pierwszym dniu turnieju. W sobotę 1 kwietnia Chemik zmierzy się z Budowlanymi. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45. Na 18:00 zaplanowany jest pojedynek ŁKS-u z Developresem.

W sprzedaży są już bilety na turniej.

Śledźcie nasz portal i media społecznościowe. Będziemy mieć dla Was wejściówki na tę imprezę.

423
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Już w najbliższy weekend w Nysie rozegrany zostanie turniej finałowy Tauron Pucharu Polski Kobiet

Sport

Odkrywamy karty – kolejnym zawodnikiem, który pojawi się w składzie Grupy Azoty ZAKSY

Sport

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się zostać na dłużej w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. - To klub który od lat walczy o

Sport

Patryk Fogel, znany kibicom siatkarskim z prowadzenia zespołów młodzieżowych i seniorskich SMS-u LO2