Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Srebro i brąz dla zawodników RAMADA TEAM w Cheerleadingu Sportowym.

Zawodnicy RAMADA TEAM z Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca

Srebro i brąz dla zawodników RAMADA TEAM w Cheerleadingu Sportowym.

Zawodnicy RAMADA TEAM z Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA w Opolu wrócili z VI Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym 2023 z tytułami Wicemistrzów oraz Drugich Wicemistrzów Polski.

Mistrzostwa odbywały się w dniach 22-25.03.2023r., w Raszynie, k. Warszawy, do którego przyjechali najlepsi tancerze z całego kraju.

Tancerze RAMADA TEAM zaprezentowali dwie choreografie (drużynową oraz duet), a przyznane przez Jury punkty pozwoliły im zająć miejsca na podium i wrócić do Opola ze srebrnymi i brązowymi medalami.

Miejsca finałowe RAMADA TEAM na VI Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowanych przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu (PZSC):

• 2. MIEJSCE – srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzów Polskich – Senior Drużyny Cheer Jazz (choreografia i przygotowanie p. Barbara Królicka)

• 3. MIEJSCE – brązowy medal oraz tytuł Drugich Wicemistrzów Polski – Senior Duety Cheer Jazz – Anna Czajkowska i Markus Gonsior (choreografia i przygotowanie p. Barbara Królicka)

713
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Turniej Baltic Cup odbywał się w dniach 13/14.05 . W wielu kategoriach startowało setki tancerzy z całej Polski i z zagranicy .

Sport

W tegorocznej XXVI edycji weźmie udział 1600 uczestników (1500 tancerzy wraz z opiekunami).

Sport

W Nysie trwa turniej finałowy Tauron Pucharu Polski siatkarek. W meczu otwierającym imprezę Chemik Police zmierzył się z Budowlanymi Łódź.

Sport

31.03.2023 odbyły się w Karczewie pod Warszawą KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI PFT IDO.