Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pozostawione auto na ulicy stoczyło się ze skarpy i zatrzymało się na barierach na obwodnicy Opola. (Zdjęcia&Wideo)

W piątek 25 października o godzinie 11:51 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112

Pozostawione auto na ulicy stoczył sie ze skarpy i zatrzymał sie na barierach na obwodnicy Opola. (Zdjęcia&Wideo)

W piątek 25 października o godzinie 11:51 ,służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 ,o zdarzeniu drogowym na ul. Cmentarnej w Opolu na obwodnicy.

Kierujący autem pozostawił pojazd na ulicy i nie zabezpieczył go.

Auto stoczyło się, ze skarpy i wjechało w bariery na obwodnicy Opola.

Na szczęście w tym czasie nie było nikogo w aucie ,a pojazd zatrzymał się na barierach na obwodnicy.

Na miejscu były zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole , OSP Opole Szczepanowice , policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

5593
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek, 26 sierpnia o godzinie 16:20, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze na terenie cmentarza przy ul. Wrocławskiej w Opolu

Wiadomości

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 32-letniego kierowcę opla, który w trakcie kontroli drogowej okazał się osobą poszukiwaną.

Wiadomości

Policjanci strzeleckiej drogówki tylko w ciągu jednego dnia zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy

Wiadomości

Dzięki szybkiej reakcji czujnych świadków oraz sprawnej interwencji policjantów, już kilka minut po włamaniu do sklepu spożywczego w Brzegu