Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w pracy. „Zapomniał” o swoich przestępstwach

Funkcjonariusze z Komenda Powiatowa Policji w Brzegu zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w pracy. „Zapomniał” o swoich przestępstwach

Funkcjonariusze z Komenda Powiatowa Policji w Brzegu zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Brzeg. Mężczyzna został namierzony podczas pracy na terenie Opole.

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ściganych przez sądy prowadzili szereg działań mających ustalić miejsce pobytu 47-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Jak ustalili policjanci, w przeszłości wielokrotnie dopuszczał się kradzieży. Wchodził do drogerii oraz marketów na terenie Brzegu, zabierał towar z półek i opuszczał sklepy bez płacenia. Najczęściej kradł kosmetyki oraz drobny sprzęt elektroniczny.

Kilka dni temu funkcjonariusze namierzyli go w jednej z firm na terenie Opola. Na widok policjantów 47-latek był wyraźnie zaskoczony. Tłumaczył mundurowym, że „zapomniał” o swoich wcześniejszych przewinieniach i zasądzonej karze więzienia.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do brzeskiej komendy, a następnie trafił do zakładu karnego. Za popełnione wcześniej przestępstwa spędzi w więzieniu blisko rok.

Źródło: KPP w Brzegu

5267
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło w piątek, 12 czerwca, na terenie jednego z zakładów pracy przy ulicy Północnej w Opolu.

Wiadomości

47 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zostało zatrzymanych w ciągu dwóch dni przez funkcjonariuszy garnizonu opolskiego.

Wiadomości

Dzięki szybkiej reakcji i profesjonalnemu działaniu dwóch policjantek z Krapkowic udało się zapobiec tragedii. St. post. Kinga Klepacka

Z ostatniej chwili

Nie żyje 48-letni mężczyzna, który na początku czerwca uległ poważnemu wypadkowi na hulajnodze elektrycznej w Kędzierzynie-Koźlu.