Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Ozimek: Porzucił rozbite BMW po kolizji. Policja ustaliła tożsamość kierowcy

Policjanci z Ozimka ustalili tożsamość kierowcy, który w piątek 19 grudnia porzucił rozbite BMW po uderzeniu w ogrodzenie jednej z posesji.

Ozimek: Porzucił rozbite BMW po kolizji. Policja ustaliła tożsamość kierowcy

Policjanci z Ozimka ustalili tożsamość kierowcy, który w piątek 19 grudnia porzucił rozbite BMW po uderzeniu w ogrodzenie jednej z posesji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia po godzinie 22:30 na ulicy Mickiewicza w Ozimku. Samochód osobowy marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie, powodując poważne uszkodzenia pojazdu oraz infrastruktury posesji.

Po przybyciu służb ratunkowych na miejsce nie zastano żadnej osoby, która mogłaby być kierowcą pojazdu. W związku z tym policjanci rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie, kto prowadził samochód w chwili zdarzenia.

Jak poinformowała Komenda Policji w Ozimku, w poniedziałek 22 grudnia funkcjonariusze ustalili, że za kierownicą BMW siedział 34-letni mężczyzna. Kierowca tłumaczył policjantom, że oddalił się z miejsca zdarzenia, ponieważ był w szoku.

Za spowodowanie kolizji drogowej mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1020 złotych. Policja poinformowała, że na tym etapie czynności w sprawie zostały zakończone.

4414
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 17 czerwca, w jednym z mieszkań przy ulicy Przyjaciół Schongau w Gogolinie. Służby ratunkowe,

Wiadomości

Dzięki czujności i skutecznej reakcji policjantów z Posterunku Policji w Wołczynie kolejny kierowca znajdujący się pod wpływem środków

Wiadomości

Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas licznych wycieczek, wyjazdów klasowych

Wiadomości

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 15 czerwca, na parkingu przy ZUS w Opolu.