Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący autem stracił panowanie nad BMW i wjechał w ogrodzenie.(Zdjęcia)

W piątek, 3 maja służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Komprachcicach. Kierowca oddalił się przed przybyciem policji.

Kierujący autem stracił panowanie na BMW i wjechał w ogrodzenie.(Zdjęcia)

W piątek, 3 maja służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Komprachcicach. Kierowca oddalił się przed przybyciem policji.

Kierujący samochodem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem, wjechał autem do rowu, a następnie uszkodził ogrodzenie posesji na ulicy Opolskiej w Domecko . 

Do zdarzenia doszło o godzinie 03:23. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji.

Pojazd został zabezpieczony na parking policyjny , właściciel został ustalony, policja będzie wyjaśniała, kto kierował pojazdem i czy był trzeźwy . 

Wstępnie jest wniosek o ukaranie właściciela .

2800
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Po bramkach Somy Novothnego i Daniela Szczepana drużyna Z Chorzowa wygrała w Opolu na Oleskiej inaugurację sezonu Betclic 1 Ligi.

Z ostatniej chwili

W piątek 19 lipca o godzinie 12:17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Kobyla Góra

Wiadomości

Na początku lipca policjanci z Nysy zostali poinformowani o wybiciu szyby w jednym z kiosków na terenie miasta.

Z ostatniej chwili

W piątek 19 lipca około godz. 7:30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że z bloku w Śródmieściu w Kędzierzynie Koźlu