Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Grodziec: kierujący volvo wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Jedna osoba poszkodowana. (Zdjęcia)

W piątek 2 czerwca przed godziną 8:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na DK46 w miejscowości Grodziec

Grodziec: kierujący volvo wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Jedna osoba poszkodowana. (Zdjęcia)

W piątek 2 czerwca przed godziną 8:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na DK46 w miejscowości Grodziec koło Ozimka.

Kierujący volvo z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo.

Pasażerka z obradzaniami ciała została zabrana karetką do szpitala.

Na miejscu były zastępy straży z JRG 1 Opole, OSP Antoniów , policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku.

Reklama Pomoc Drogowa MS-CAR Tel. 600 600 226

4035
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej, ujawnili proceder związany

Wiadomości

Dzięki błyskawicznej reakcji oraz skutecznym działaniom policjantów z Komisariatu Policji w Zawadzkiem dwaj mężczyźni odpowiedzialni

Wiadomości

Sierżant Oliwia Mosek, dzielnicowa z Komisariatu Policji w Kietrzu, po raz kolejny udowodniła, że sportowa determinacja, wytrwałość

Wiadomości

Do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wpłynęły serdeczne podziękowania skierowane do funkcjonariuszy