Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dwa auta w ogniu na Metalchemie. Policja sprawdzi, czy doszło do podpalenia(WIDEO)

W środę, 24 czerwca, o godzinie 01:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o pożarze samochodów

W środę, 24 czerwca, o godzinie 01:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o pożarze samochodów osobowych na ul. Oświęcimskiej w Opolu, na terenie dzielnicy Metalchem.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali dwa objęte ogniem pojazdy zaparkowane na parkingu. W wyniku pożaru jeden z samochodów marki Opel uległ całkowitemu spaleniu. Drugi pojazd również został uszkodzony przez wysoką temperaturę i ogień.

Do działań zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole oraz OSP Przywory. Na miejscu pracowali także policjanci, którzy zabezpieczyli teren zdarzenia.

Strażacy szybko podali prądy wody, dzięki czemu udało się opanować pożar i zapobiec jego rozprzestrzenieniu na kolejne pojazdy oraz znajdujące się w pobliżu obiekty. Po ugaszeniu ognia przystąpiono do dogaszania i sprawdzania pogorzeliska.

Na tę chwilę nie są znane przyczyny pojawienia się ognia. Policjanci będą wyjaśniać wszystkie okoliczności zdarzenia, w tym sprawdzą, czy mogło dojść do celowego podpalenia.

Straty materialne są znaczne, a dokładna ich wartość zostanie oszacowana w późniejszym terminie. Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia.

Zbieramy więcej informacji.

624
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W Areszcie Śledczym w Opolu odbyło się uroczyste powitanie nowej dyrektor jednostki. Z dniem 22 czerwca 2026 roku stanowisko

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 15:57 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku

Wiadomości

Seniorzy oraz ich opiekunowie będą mogli wziąć udział w bezpłatnym webinarium poświęconym bezpieczeństwu finansowemu

Wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta