Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kolizja na dużym rondzie w Opolu. Świadek użył gaśnicy, myśląc że pali się Volkswagen(WIDEO)

W piątek, 8 maja, o godzinie 16:26 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego

Kolizja na dużym rondzie w Opolu. Świadek użył gaśnicy, myśląc że pali się Volkswagen

W piątek, 8 maja, o godzinie 16:26 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na dużym rondzie w Opole. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych — Skody oraz Volkswagena Golfa.

Pojazdami kierowali wyłącznie kierowcy, bez pasażerów. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników medycznych i pozostali na miejscu kolizji. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak relacjonują świadkowie, jeden z nich zauważył dym wydobywający się z Volkswagena i podejrzewając pożar pojazdu, natychmiast użył gaśnicy proszkowej. Ostatecznie nie doszło do zapalenia auta, jednak szybka reakcja mogła zapobiec groźniejszej sytuacji.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z JRG 2 Opole, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wyjaśniają dokładne okoliczności kolizji drogowej.

6920
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny pokazali, że ich

Wiadomości

Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali 30-letniego kierowcę, który wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością. Mężczyzna prowadził

Wiadomości

Policjanci zespołu wywiadowczego z Komisariatu Policji w Wołczynie zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków

Z ostatniej chwili

W środę, 24 czerwca, o godzinie 01:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o pożarze samochodów