Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Półfinał play-off bez siatkarek Uni Opole. Porażka w Stegu Arena.(Zdjęcia)

Siatkarki UNI Opole przegrały z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 21:25) w drugim meczu ćwierćfinału Polskiej Ligi Siatkówki

Półfinał play-off bez siatkarek Uni Opole. Porażka w Stegu Arena.(Zdjęcia)

Siatkarki UNI Opole przegrały z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 21:25) w drugim meczu ćwierćfinału Polskiej Ligi Siatkówki.

Awans do półfinału wywalczyły siatkarki z Bielska-Białej.

Pierwszy set był na korzyść bielszczanek, które prowadziły od samego początku seta. Opolanki próbowały nawiązać walkę, ale ostatecznie BKS wygrał pierwszego seta.

W drugiej partii wydawało się, że wygrana będzie po stronie Uni. „Wilczyce” prowadziły 20:13 i 23:18, jednak zdołały przegrać tego seta 24:26.

Zawodniczki Nicoli Vettoriego próbowały nawiązać walkę w trzecim secie, jednak ostatecznie bez większych problemów drużyna BKS BOSTIK wygrała i tego seta, a zarazem cały mecz 3:0 i awansowała do półfinału.

Foto Wojtek i Tomasz

1464
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

27 czerwca 2026 roku Opole stanie się stolicą młodzieżowej lekkoatletyki. Na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich

Z ostatniej chwili

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie meteorologiczne 3.

Z ostatniej chwili

W piątek, punktualnie o godzinie 9:00, na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Budowlanych 40 w Opolu odbyła

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji I w Opolu zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad dwoma małoletnimi