Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

31-latek jechał autem mając prawie 3 promile. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia.

W niedzielę, 10 września około godziny 5 nad ranem policjanci z Korfantowa zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 31-letni

31-latek jechał autem mając prawie 3 promile. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia.

W niedzielę, 10 września około godziny 5 nad ranem policjanci z Korfantowa zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 31-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla.

Pojazd marki Skoda miał uszkodzony przód, co przykuło uwagę funkcjonariuszy.

W trakcie kontroli okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy.

Wydmuchał 2,91 promila alkoholu.

Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Za jazdę w takim stanie może mu grozić do 2 lat więzienia, sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Źródło www.lokalna24.pl Foto Ilustracyjne

1850
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przypomina kierowcom o ważnych zmianach w przepisach ruchu drogowego, które weszły

Z ostatniej chwili

We wtorek, 24 czerwca, o godzinie 15:58 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Wiadomości

Miniony weekend był wyjątkowo pracowity dla policjantów z powiatu nyskiego. Funkcjonariusze zatrzymali aż czterech kierujących,

Wiadomości

Kolejny kierowca przekonał się, że nadmierna prędkość może mieć poważne konsekwencje. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego