Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch samochodów na opolskim rondzie.

W niedzielę 16 czerwca, parę minut po godzinie 18:00, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o wypadku

Zderzenie dwóch samochodów na opolskim rondzie.

W niedzielę 16 czerwca, parę minut po godzinie 18:00, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o wypadku drogowym na opolskim rondzie (Placu Konstytucji 3 Maja).

Kierująca Oplem, jadąca od Zaodrza w stronę centrum, wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącemu kierowcy Volkswagena, od strony ulicy Budowlanych.

Ratownicy przebadali kierowców i pozostali oni na miejscu zdarzenia.

Na miejscu były dwa zastępy straży z JRG 2 Opole, policja i dwie karetki pogotowia.

Autami podróżowali sami kierowcy, którzy byli trzeźwi.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej.

3021
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W niedzielę 14 lipca o godzinie 00:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 21:47 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK46 w Hanuszowie w powiecie nyskim.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 22:13 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Chróścicach (gm. Dobrzeń Wielki)

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 11:02 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45 na trasie