Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie na kartę rowerową w WORD Opole.

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie na kartę rowerową w WORD Opole.

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego muszą posiadać kartę rowerową lub dowolne prawo jazdy.

Bark dokumentu oczywiście stanowi wykroczenie a ewentualne kolizje lub wypadki bez uprawnień to dla ubezpieczycieli podstaw do niewypłacania odszkodowań.

Przez okres pandemii jak i inne przyczyny chociażby niezdane egzaminy wielu uczniów nie uzyskuje kart w szkołach podstawowych. Po ukończeniu szkoły podstawowej jednym z miejsc gdzie można zrobić kurs i zdać egzamin na kartę jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu.

Przede wszystkim szkolenie w WORD  jest bezpłatną formą poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i oparte na najbardziej aktualnych przepisach. Sam egzamin praktyczny prowadzony będzie na stacjonarnym miasteczku ruchu drogowego na osiedlu Armii Krajowej w Opolu.

Zapraszamy wszystkich tych którzy, nie zdążyli zrobić karty rowerowej w szkole na profesjonalne szkolenie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, które odbędzie się 16 czerwca 2023r.

Przed przystąpieniem do szkolenia prosimy o kontakt z działem szkoleń w WORD pod
nr. telefonu 77 402 92 06 lub mailowo szkolenia@word.opole.pl 

1841
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Wraz z 6. edycją MODELATORNI Teatr Kochanowskiego wraca do idei Jerzego Grotowskiego z okresu „Sztuki jako wehikułu", w której to sam

Z ostatniej chwili

Policjanci CBŚP, przy wsparciu kontrterrorystów z SPKP w Krakowie, zatrzymali mężczyznę, u którego zabezpieczyli 27 jednostek broni palnej

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (28.09), około godz. 21:40 do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania na 3 piętrze budynku wielorodzinnego w Brzegu.

Wiadomości

Do potrącenia na przejściu dla pieszych doszło w środę, 27 września chwilę przed godziną 20 na ulicy Kozielskiej. Kierująca nie zauważyła