Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Ukrywał się za granicą przed więzieniem.29-latek wpadł podczas spaceru po Brzegu

Brzescy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna w przeszłości za

Ukrywał się za granicą przed więzieniem.29-latek wpadł podczas spaceru po Brzegu

Brzescy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna w przeszłości za nic miał prawo drogowe. Jeździł samochodem pod wpływem alkoholu wobec czego sąd skazał go na karę pozbawienia wolności. Aby uniknąć więzienia, ukrywał się za granicą. Mieszkaniec Brzegu wpadł w ręce policjantów podczas majowego urlopu w kraju. Najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

29-letni mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna w przeszłości za nic miał prawo drogowe. Kierował pojazdem pod wpływem alkoholu, za co sąd skazał go karą pozbawienia wolności. 29-latek postanowił jednak uciec przed wymiarem sprawiedliwości i ukryć się poza granicami naszego kraju. 

Kryminalni z brzeskiej komendy, zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się, wykonali szereg czynności, by ustalić co zamierza poszukiwany. Policjanci ustalili, że w najbliższym czasie mężczyzna planuje wrócić do kraju. Wówczas namierzyli jego aktualne miejsce pobytu. Mieszkaniec Brzegu został zatrzymany podczas majowego urlopu, gdy spacerował po mieście.

Poszukiwany trafił już do więzienia. Za wcześniejsze przestępstwa spędzi w nim najbliższe miesiące. 

Źródło KPP w Brzegu

2926
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

47 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zostało zatrzymanych w ciągu dwóch dni przez funkcjonariuszy garnizonu opolskiego.

Wiadomości

Dzięki szybkiej reakcji i profesjonalnemu działaniu dwóch policjantek z Krapkowic udało się zapobiec tragedii. St. post. Kinga Klepacka

Z ostatniej chwili

Nie żyje 48-letni mężczyzna, który na początku czerwca uległ poważnemu wypadkowi na hulajnodze elektrycznej w Kędzierzynie-Koźlu.

Wiadomości

Do tragicznego wypadku doszło w środę, 10 czerwca, w Bardzie na Dolnym Śląsku. Samochód osobowy wjechał na chodnik i potrącił dwóch pieszych