Wiadomości
Olescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 39 i 47 lat podejrzanych o posiadanie narkotyków.
Hi, what are you looking for?
Olescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 39 i 47 lat podejrzanych o posiadanie narkotyków.
Miniony weekend był dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku okresem wzmożonej pracy. Policjanci realizowali działania
Policjanci z Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie zatrzymali dwóch 26-letnich mężczyzn po nocnej kontroli drogowej. Choć kierujący
Policjanci patrolujący jedną z ulic w Zawadzkiem w powiecie strzeleckim zwrócili uwagę na intensywny,
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu oleskiego podejrzanego o zniszczenie mienia i posiadanie narkotyków. Mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe do budynku wielorodzinnego, a podczas...
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich dodatkowo
Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Nysie zatrzymały do kontroli drogowej 37-letniego kierowcę skody.
Zatrzymany to 20 i 31-latek, obaj mieszkańcy powiatu opolskiego. To efekt działań policyjnych wodniaków w trakcie weekendu od 12 do 14 lipca.
Kryminalni z Komisariatu I Policji w Opolu zatrzymali 2 mężczyzn w wieku 33 i 37-lat. Dzięki zebranym informacjom operacyjnym i ich dokładnej
Kryształki z metamfetaminy, znaczki LSD, grzyby halucynogenne, tabletki czy ciasteczka z marihuany.
Kolejny cios w przestępczość narkotykową wymierzyli kryminalni z Komisariatu I Policji w Opolu.
Blisko 50 krzaków konopi, prawie kilogram gotowej marihuany oraz haszysz zabezpieczyli nyscy kryminalni.