Szósta edycja gali Opolskie Kobiety Sukcesu zgromadziła w Hotel Mercure Opole liczne grono gości, przedstawicieli władz oraz osoby aktywnie działające na rzecz regionu. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego kobiety nagradzają kobiety za osiągnięcia zawodowe, społeczne i inspirującą postawę, po raz kolejny pokazało siłę i znaczenie lokalnej społeczności.
W uroczystości uczestniczyli m.in. prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz wojewoda opolski Monika Jurek, którzy podkreślali ogromną rolę kobiet w rozwoju miasta i regionu. Podczas gali wręczono pięć statuetek – cztery dla kobiet oraz jedną dla mężczyzny szczególnie zasłużonego dla środowiska kobiet sukcesu.
Tytuł „Ambasadora Kobiet Sukcesu” otrzymał chirurg onkolog Tomasz Sachanbiński, doceniony za ratowanie życia kobiet i codzienną pracę na rzecz pacjentek. Wyróżnienia trafiły także do kobiet odnoszących sukcesy w biznesie, kulturze, nauce i działalności społecznej. Jedną z nagrodzonych była Martyna Kisielewska, która podkreśliła, że nagroda jest nie tylko osobistą satysfakcją, ale również wyrazem uznania dla pracy całego zespołu.
Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Opolskie Kobiety Sukcesu, które od lat promuje aktywne, przedsiębiorcze i zaangażowane społecznie kobiety z regionu. Tegoroczna gala ponownie udowodniła, że w Opolu nie brakuje inspirujących historii, determinacji i ludzi gotowych działać na rzecz innych.
Uroczysty wieczór upłynął w atmosferze rozmów, spotkań i wspólnego świętowania sukcesów, pozostawiając uczestnikom poczucie dumy oraz motywację do dalszego działania.


































































































10554
























