Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Opola zatrzymali 46-latka. W mieszkaniu miał amfetaminę, MDMA i marihuanę

Kryminalni z Opola zatrzymali 46-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Kryminalni z Opola zatrzymali 46-latka. W mieszkaniu miał amfetaminę, MDMA i marihuanę

Kryminalni z Opola zatrzymali 46-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 170 gramów substancji odurzających, w tym amfetaminę, MDMA oraz marihuanę. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Kryminalni weszli do mieszkania 46-latka

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu. Funkcjonariusze służby kryminalnej z Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzili działania operacyjne dotyczące jednego z mieszkańców miasta podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Gdy policjanci zapukali do drzwi 46-latka, mężczyzna był całkowicie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Mundurowi przeprowadzili przeszukanie mieszkania, podczas którego znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających.

Policja zabezpieczyła blisko 170 gramów narkotyków

Zabezpieczone substancje zostały przebadane. Jak ustalono, były to:

  • ponad 70 gramów amfetaminy,
  • ponad 45 gramów MDMA,
  • ponad 50 gramów marihuany.

Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 170 gramów narkotyków.

Sąd zastosował tymczasowy areszt

46-letni mieszkaniec Opola został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Na wniosek policjantów oraz prokuratury sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Opolu

2608
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki zatrzymali do kontroli 32-letniego kierowcę audi, który na drodze krajowej nr 40

Wiadomości

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach zatrzymali kierowcę porsche, który znacznie przekroczył

Wiadomości

Policjanci z brzeskiej drogówki przeprowadzili kolejne działania w ramach akcji „Prędkość”. Funkcjonariusze kontrolowali kierowców

Wiadomości

40-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego, poszukiwany przez czeski wymiar sprawiedliwości na podstawie Europejskiego Nakazu