Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kolejne szkolenie zawodowe podoficerskie rozpoczęte.

24 policjantów z garnizonu opolskiego rozpoczęło kolejne już szkolenie zawodowe podoficerskie, które odbywa się metodą hybrydową…

Kolejne szkolenie zawodowe podoficerskie rozpoczęte.

24 policjantów z garnizonu opolskiego rozpoczęło kolejne już szkolenie zawodowe podoficerskie, które odbywa się metodą hybrydową w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Realizowane jest ono przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w systemie elektronicznego kształcenia na odległość.

Policjantów rozpoczynających kurs w jednostce przywitał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Krzysztof Buchała, życząc słuchaczom sukcesów w realizacji szkolenia oraz w dalszej służbie.

W poniedziałek, 30 września br., w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu rozpoczęło się kolejne już szkolenie zawodowe podoficerskie, które odbywa się metodą hybrydową. 

Policjantów rozpoczynających kurs w jednostce przywitał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Krzysztof Buchała, życząc słuchaczom sukcesów w realizacji szkolenia oraz w dalszej służbie.

Jego organizatorem jest Centrum Szkolenia Policji w Legionowie przy udziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

W zajęciach bierze udział 24 słuchaczy, to funkcjonariusze z całego garnizonu opolskiego. 

Policjantów rozpoczynających kurs w jednostce przywitał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Krzysztof Buchała, życząc słuchaczom sukcesów w realizacji szkolenia oraz w dalszej służbie.

Szkolenie prowadzone jest w systemie elektronicznego kształcenia na odległość. W pierwszym tygodniu kursu zajęcia będą prowadzone przez wykładowców z CSP w Legionowie, natomiast później słuchacze będą uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy z komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Część zajęć poprowadzą także policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu.

Szkolenie zawodowe podoficerskie zakończy się 18 października br.

Po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego słuchacze będą mogli awansować na stopień sierżanta, starszego sierżanta lub sierżanta sztabowego.

Źródło: Policja Opolska.

1236
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek, 25 czerwca, o godzinie 02:35 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 dotyczące

Wiadomości

Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Opolu przeprowadzili w czerwcu 2026 roku szereg kontroli

Wiadomości

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przypomina kierowcom o ważnych zmianach w przepisach ruchu drogowego, które weszły

Z ostatniej chwili

We wtorek, 24 czerwca, o godzinie 15:58 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym