Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Tarnów Opolski: kierujący autem wjechał w budynek mieszkalny w ,którym pękła jedna ze ścian!

W niedzielę 9 lipca po godzinie 6:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Tarnowie Opolskim, na ulicy Św. Jacka.

W niedzielę 9 lipca po godzinie 6:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Tarnowie Opolskim, na ulicy Św. Jacka.

Kierujący golfem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością wjechał w ogrodzenie domu.

Zatrzymał się na ścianie budynku. O dużym szczęściu może mówić seniorka, która w tym czasie przebywała na podwórku.

Mieszkaniec domu wybiegł na podwórko i zaczął gasić auto gaśnicą samochodową.

W aucie przebywało dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat, jeden był w szlafroku, a drugi w samach kąpielówkach.

Obaj zostali zabrani karetkami do szpitala.

Byli to mieszkańcy Tarnowa Opolskiego.

Na miejsce przyjechali strażacy z JRG Opole , OSP Tarnów Opolski trzy karetki i policjanci z ruchu drogowego z Opola oraz nadzór budowlany.

W wyniku uderzenia auta w budynek pękła jedna ze ścian.

Trwa ustalanie , jak do tego wypadku doszło i czy kierujący był trzeźwy.

9631
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z sezonowego ogniwa wodnego w Turawie podczas jednej służby zatrzymali dwóch nietrzeźwych

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Praszce zatrzymali 26-letniego kierowcę dostawczego forda,

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego z Krapkowic zatrzymali do kontroli 40-letniego kierowcę, który swoim zachowaniem stworzył poważne zagrożenie

Wiadomości

Czujność i zdecydowana reakcja dzielnicowego z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, który przebywał poza służbą, doprowadziły