Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Uwaga kierowcy rusza remont nawierzchni na skrzyżowaniu obwodnicy północnej z Oleską w Opolu.

W poniedziałek (22 sierpnia) ruszamy z remontem nawierzchni na skrzyżowaniu obwodnicy północnej z Oleską.

Uwaga kierowcy rusza remont nawierzchni na skrzyżowaniu obwodnicy północnej z Oleską w Opolu.

W poniedziałek (22 sierpnia) ruszamy z remontem nawierzchni na skrzyżowaniu obwodnicy północnej z Oleską.

Prace będą prowadzone od godziny 20:00 przez całą noc. Na czas remontu będą występowały przewężenia, natomiast skrzyżowanie będzie w tym czasie przejezdne we wszystkich kierunkach.

W momencie prowadzenia robót sygnalizacja będzie wyłączona, a ruch będzie sterowany ręcznie.
Prace potrwają do 26 sierpnia (włącznie). Termin może ulec zmianie w przypadku niesprzyjającej pogody.

Źródło Miejski Zarząd Dróg w Opolu Foto Archiwum

3570
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Październik to okres, w którym wiele osób zaczyna myśleć o przygotowaniu grobów bliskich na uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień

Sport

Wynikiem 1:1 zakończyło się domowe spotkanie Odry Opole z Ruchem Chorzów

Wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań

Z ostatniej chwili

W piątek, 24 października, przed godziną 15:00, na ulicy Witosa w Opolu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i autobusu.