Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący autem wjechał w słup na DK45 w miejscowości Boguszyce.(Zdjęcia&Wideo)

W niedziele 10 lipca o godzinie 18:10 doszło do wypadku na dk45 na trasie Opole-Krapkowice w miejscowości Boguszyce.

Kierujący autem wjechał w słup na DK45 w miejscowości Boguszyce.(Zdjęcia&Wideo)

W niedziele 10 lipca o godzinie 18:10 doszło do wypadku na dk45 na trasie Opole-Krapkowice w miejscowości Boguszyce.

Kierujący autem stracił panowanie nad pojazdem zjechał na chodnik i uderzył w słup.

Autem podróżowały 4 osoby jedna z obrażeniami została zabrana do szpitala.

Na miejscu były 4 zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Boguszyce, OSP Prószków, policjanci z ruchu drogowego z KWP w Opolu

Pomoc Drogowa „Sadło” Tel 726 366 915

3736
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zatrzaśnięte drzwi, brak kluczy i długa noc spędzona na zewnątrz – w takiej sytuacji znalazła się 81-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla.

Z ostatniej chwili

W piątek, punktualnie o godzinie 9:00, na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Budowlanych 40 w Opolu odbyła

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji I w Opolu zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad dwoma małoletnimi

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu Policji II w Opolu prowadzą poszukiwania za zaginionym 26-letnim Mihailiem Lipatov.