Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

BMW uderzyło w budynek mieszkalny przy ul. Granatowej w Opolu – interweniowały służby

Groźna sytuacja w sobotni poranek. Na szczęście nikt nie został ranny

BMW uderzyło w budynek mieszkalny przy ul. Granatowej w Opolu – interweniowały służby

Groźna sytuacja w sobotni poranek. Na szczęście nikt nie został ranny

W sobotę, 26 lipca, około godziny 9:40, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Granatowej w Opolu. Według informacji przekazanych operatorowi numeru alarmowego 112, samochód osobowy miał uderzyć w budynek mieszkalny.

BMW uderzyło w ogrodzenie i ścianę posesji

Na miejsce natychmiast skierowano trzy zastępy straży pożarnej – z JRG 1 Opole i OSP Grudzice, a także patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że samochód marki BMW uderzył najpierw w rower, a następnie wjechał w ogrodzenie oraz ścianę domu jednorodzinnego.

Mieszkańcy to obywatele Ukrainy – interwencja policji

Jak ustalił nasz dziennikarz, budynek był wynajmowany przez grupę pracowników z Ukrainy. Według relacji sąsiadów, w tym domu często organizowane są głośne imprezy z udziałem alkoholu. Z uwagi na liczbę osób obecnych w środku, na miejsce wezwano dodatkowe dwa patrole policji.

Nikt nie został poszkodowany

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce kolizji, a policjanci prowadzą dalsze czynności w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Trwa zbieranie dodatkowych informacji.

5564
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 15:57 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku

Wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta

Wiadomości

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca hondy, którego zatrzymali do kontroli strzeleccy policjanci. Mężczyzna wpadł podczas

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, około godziny 10:50 doszło do wypadku drogowego na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Zderzyły się tam samochód