Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Na obwodnicy Opola na wiadukcie rozpocznie się wymiana nawierzchni.

W poniedziałek 17 czerwca rozpocznie się wymiana nawierzchnia na wiadukcie kolejowym w ciągu obwodnicy północnej.

Na obwodnicy Opola na wiadukcie rozpocznie się wymiana nawierzchni.

W poniedziałek 17 czerwca rozpocznie się wymiana nawierzchnia na wiadukcie kolejowym w ciągu obwodnicy północnej.

Prace ruszą po porannym szczycie ok. godzinie 10:00 i potrwają do wtorku (18.06). Ich zakończenie planowane jest przed popołudniowymi godzinami szczytu.

W czasie robót będzie obowiązywał sterowany ręcznie ruch wahadłowy.

Źródło MZD w Opolu

4095
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła 8. edycja ogólnopolskiego projektu „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2026”,

Wiadomości

Policjanci z kluczborskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Niestety,

Wiadomości

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przypomina kierowcom o ważnych zmianach w przepisach ruchu drogowego, które weszły

Wiadomości

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny pokazali, że ich