Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zimnice Małe : pijany kierowca seata wjechał w grupę motocyklistów.(Zdjęcia&Wideo)

W sobotę 25 maja, o godzinie 19:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DK45 w Zimnicach Małych.

Zimnice Małe : pijany kierowca seata wjechał w grupę motocyklistów.(Zdjęcia)

W sobotę 25 maja, o godzinie 19:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DK45 w Zimnicach Małych.

W zdarzeniu brał udział samochód osobowy i trzy motocykle.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 45 w Zimnicach Małych, w kierunku Krapkowic.

W wypadku uczestniczyły samochód osobowy oraz trzy motocykle.

Jeden z motocyklistów odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. Pozostali motocykliści nie odnieśli poważnych obrażeń.

Według nieoficjalnych informacji kierowca samochodu osobowego był nietrzeźwy i odjechał z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejscu były zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Prószków, OSP Źlinice – Boguszyce, policja i ZRM.

Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

REKLAMA Pomoc drogowa „SADŁO” telefon kontaktowy 726366915

7734
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 28 czerwca około godziny 10:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia, do którego doszło

Wiadomości

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że nad Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie każdego dnia przybywają tłumy

Wiadomości

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła 8. edycja ogólnopolskiego projektu „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2026”,

Wiadomości

63-letni kierujący skuterem odpowie przed sądem po tym, jak zignorował sygnalizację świetlną, nie zatrzymał się do