Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Zespół „Golden Tina” dał dobry koncert, ale nie przyciągnął tłumów.(Zdjęcia)

Wczoraj 26 lipca w Amfiteatrze Opolskim odbył się koncert Golden Tina – Tribute to Tina Turner.

Zespół "Golden Tina" dał dobry koncert, ale nie przyciągnął tłumów.(Zdjęcia)

Wczoraj 26 lipca w Amfiteatrze Opolskim odbył się koncert Golden Tina – Tribute to Tina Turner.

Tina Turner jest uznawana za jedną z najwybitniejszych wokalistek wszech czasów, a zespół „Golden Tina” w wyjątkowy sposób oddał hołd jej muzycznemu dziedzictwu.

Podczas tego wydarzenia widzowie mieli okazję przenieść się w czasie i delektować się najlepszymi hitami artystki, w wykonaniu muzyków.

Mimo, że koncert zapowiadał się według organizatorów jako pełen energii, niesamowitej atmosfery i wzruszeń, amfiteatr świecił pustkami.

2411
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W Kępie odbyło się już po raz 35. tradycyjne Wodzenie Niedźwiedzia – jedno z najbardziej barwnych i radosnych wydarzeń kultywowanych

Z ostatniej chwili

Dziś w sali bankietowej Arkas w Opolu odbyła się studniówka uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr VI im. Leopolda Okulickiego

Z ostatniej chwili

Opole – W piątek 16 stycznia 2026 roku na akwenie Bolko w Opolu odbył się pierwszy dzień praktycznego szkolenia z zakresu

Wiadomości

Opole – Tylko jednego dnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Opolu