Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie betoniarki i dwóch osobówek w Krapkowicach.(Zdjęcia)

W czwartek 20 lipca 15:28 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego o wypadku w miejscowości Krapkowice na ulicy Prudnickiej.

Zderzenie betoniarki i dwóch osobówek w Krapkowicach.(Zdjęcia)

W czwartek 20 lipca 15:28 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego o wypadku w miejscowości Krapkowice na ulicy Prudnickiej.

Doszło tam do zderzenia samochodu do przewożenia betonu ,który najechał na samochód osobowy, a ten uderzył w inną osobówkę.

Autami łącznie podróżowały cztery osoby . 

Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych. Policjanci z ruchu drogowego kierowali ruchem w czasie działań służb ratunkowych.

Na miejscu były dwa zastępy straży z JRG Krapkowice, Policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej.

5680
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 30 kwietnia po godzinie 14:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK40 pomiędzy miejscowościami

Wiadomości

Mężczyzna, który brutalnie znęcał się nad swoją partnerką został zatrzymany przez strzeleckich policjantów. Agresor wszczynał awantury

Wiadomości

Tylko w ciągu jednego dnia policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców, którzy nie powinni wsiadać za kierownicę.

Wiadomości

Przed nami majowy długi weekend. Policjanci opolskiej drogówki przypominają, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu