Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek z udziałem 3 samochodów w miejscowości Boroszów w powiecie oleskim. 5 osób poszkodowanych zabranych do szpitala.(Zdjęcia)

We wtorek 8 października o godzinie 09:24, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112,o wypadku drogowym

Wypadek z udziałem 3 samochodów w miejscowości Boroszów w powiecie oleskim. 5 osób poszkodowanych zabranych do szpitala.(Zdjęcia)

We wtorek 8 października o godzinie 09:24, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112,o wypadku drogowym w miejscowości Boroszów w powiecie oleskim na DW487.

Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Łącznie autami podróżowało 7 osób. 5 osób z obrażeniami ciała zostało zabranych do szpitala.

Na miejscu były 4 karetki pogotowia, LPR, policja i 4 zastępy straży pożarnej z JRG Olesno, OSP Wysoka.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego.

2736
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W ostatni poniedziałek w Opolu rozpoczęła się XIX edycja zajęć „Samoobrona dla Kobiet”, organizowanych przez Komendę Miejską Policji w Opolu.

Wiadomości

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie, cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, agresja wobec policjantów oraz groźby pozbawienia życia

Komunikaty

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach prowadzą poszukiwania 32-letniego Michała Parciaka, który zaginął we wtorek 6 stycznia

Z ostatniej chwili

W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, ulicami wielu polskich miast przeszły barwne Orszaki Trzech Króli.