Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek pomiędzy miejscowościami Niwki i Ligota Dolna. Jedna osoba została poszkodowana.(Zdjęcia)

W czwartek 16 czerwca 2022 r. przed godziną 14:00 pomiędzy miejscowościami Niwki i Ligota Dolna, miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów osobowych.

W czwartek 16 czerwca 2022 r. przed godziną 14:00 pomiędzy miejscowościami Niwki i Ligota Dolna, miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów osobowych.

Samochodami podróżowały cztery osoby, które wydostały się o własnych siłach.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przewieziono do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ratowniczych i ustaleń policji droga była całkowicie zamknięta.

Na miejscu były JRG Strzelce Opolskie, OSP Wysoka, OSP Kalinowice, OSP Siedlec, policja i Pogotowie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Zdjęcia PSP w Strzelcach Opolskich

Pomoc Drogowa HUBART Tel 603286331

3370
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kietrzańscy policjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie

Wiadomości

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta, który jest podejrzany o włamanie i kradzież

Wiadomości

Policjanci z brzeskiej drogówki zatrzymali kierowcę BMW, który rażąco przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

Wiadomości

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku przerwali serię niebezpiecznych podpaleń,