Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na DK 901 pomiędzy Zawadzkiem, a Liszczokiem.(Zdjęcia)

W czwartek 23 marca o godzinie 17:18 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zderzenia samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 901

Wypadek na DK 901 pomiędzy Zawadzkiem, a Liszczokiem.(Zdjęcia)

W czwartek 23 marca o godzinie 17:18 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zderzenia samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 901, pomiędzy Zawadzkiem, a Liszczokiem.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR ustalił, że do zderzenia pojazdów doszło w trakcie wykonywania manewru zawracania przez kierującego Toyotą.

Kierowca Seata jadący za Toyotą próbował ominąć zawracający samochód, w wyniku czego uderzył w jego lewą stronę i zjechał do rowu.

Samochodami podróżowali tylko kierowcy, żaden nie uskarżał się na jakiekolwiek dolegliwości.
Działania strażaków polegały na zamknięciu ruchu w obu kierunkach, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów.


W trakcie czynności prowadzonych przez policjantów kierowca Seata zgłosił strażakom , że odczuwa ból w okolicy miednicy i kończyny dolnej, na miejsce zadysponowany został ZRM, który po zbadaniu obu uczestników zdarzenia zabrał kierowcę Seata do strzeleckiego szpitala.


Do zdarzenia zadysponowano: JRG Strzelce Opolskie, OSP Zawadzkie , ZRM i policję.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku

Źródło OSP Zawadzkie

1256
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piąte 9 czerwca po godzinie 20 na DK 42 w miejscowości Gierałcice Małe doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 2023 roku na terenie województwa opolskiego do godziny 20:00 odnotowano 50 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.