Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek busa i osobówki na opolskim odcinku na autostradzie A4. Dwie osoby pochodzenia Azjatyckiego zostały zabrane do szpitala.

W piątek 21 czerwca około 23:00, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na opolskim odcinku autostrady A4, na 263 km

Wypadek busa i osobówki na opolskim odcinku na autostradzie A4. Dwie osoby pochodzenia Azjatyckiego zostały zabrane do szpitala.

W piątek 21 czerwca około 23:00, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na opolskim odcinku autostrady A4, na 263 km w kierunku Katowic.

Doszło tam do zderzenia busa z samochodem osobowym.

Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli pochodzenia Azjatyckiego.

Kierującemu busem nic sie nie stało.

Autostrada na czas działań służb ratunkowych była zablokowana.

Na miejscu były zastępy straży z JRG Krapkowice, OSP Jasiona, OSP Gogolin, OSP Żyrowa, policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego.

REKLAMA Pomoc Drogowa MS-CAR telefon kontaktowy 600600226

1802
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz do Walki z Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku

Z ostatniej chwili

We wtorek, 27 stycznia, o godzinie 19:03 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 dotyczące podejrzenia

Z ostatniej chwili

We wtorek, 27 stycznia, o godzinie 14:07 doszło do wypadku drogowego na obwodnicy Opola, na skrzyżowaniu z ulicą Oleską.

Wiadomości

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży