Ważna wygrana PSG Stal Nysa z KGHM Cuprum Lubin 3:1

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 z KGHM Cuprum Lubin w meczu 13. kolejki PlusLigi. To była bardzo ważna wygrana.

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 z KGHM Cuprum Lubin w meczu 13. kolejki PlusLigi. To był ostatni mecz w tym roku kalendarzowym zagrany przez siatkarzy z Nysy przed własną publicznością.

Tylko w trzecim secie przyjezdnym zdołali nawiązać walkę ze Stalowcami. Gospodarze prowadzili już 17:12 i wydawało się, że uda się zamknąć spotkanie w trzech setach.Jednak siatkarze Cuprum zdołali doprowadzić do remisu, aby ostatecznie wygrać do 23.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany kapitan Stali Zouheir El Graoui.

PSG Stal Nysa – KGHM Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:16)

Stal: El Graoui (22), Jankowski (6), Kapica (16), Abramowicz (6), Włodarczyk (18), Szczurek (2), Szymura (libero) oraz Gierżot, Zerba (3), Zhukouski, Kosiba
Cuprum: Ferens (19), Kubicki (1), Pietraszko (8), Kwasowski (13), Hanes (12), Strulak (4), Masłowski (libero) oraz Lipiński (1), Lorenc (2), Berger, Granieczny (libero)

762

Wiadomości

W czwartek 25 kwietnia policjanci z Komisariatu Policji w Paczkowie zatrzymali 28-latka, który postanowił użyć nietypowej metody, żeby

Wiadomości

Kałków-to właśnie w tej miejscowości dwóch kierujących straciło swoje prawo jazdy. Powód? Przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z przyczyn zdarzeń...

ZAKSA S.A. informuje o rozwiązaniu umowy z Grupą Azoty. Na chwilę obecną sytuacja finansowa klubu jest stabilna, a Zarząd we współpracy

Z radością informujemy, że doświadczony środkowy – David Smith również w kolejnym sezonie będzie bronił barw Grupy Azoty ZAKSY