Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Świąteczne spotkanie seniorów w Sławicach

Każdego roku Rada Dzielnicy XII Sławice organizuje spotkanie świąteczne dla seniorów. Tak również było wczoraj w sobotę 14 grudnia.

Świąteczne spotkanie seniorów w Sławicach

Każdego roku Rada Dzielnicy XII Sławice organizuje spotkanie świąteczne dla seniorów. Tak również było wczoraj w sobotę 14 grudnia.

Ponad 50 sławickich seniorów wzięło udział w zorganizowanej wigilii. Przygotowano dla gości barszczyk z uszkami, rybkę z ziemniaczkami, kapustą i buraczkami.

Smaku dodał kompot z suszu a na deser pyszny kołacz z serem i makiem.

Było smacznie, pachnąco i świątecznie. Nie obyło się też bez śpiewania kolęd-bo w Sławicach są bardzo rozśpiewani ludzie.

Seniorzy obiecali, że w przyszłym roku stawią się co najmniej w takim składzie jak dziś.

Źródło: Rada Dzielnicy XII Sławice 

1137
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

27 czerwca 2026 roku Opole stanie się stolicą młodzieżowej lekkoatletyki. Na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich

Z ostatniej chwili

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie meteorologiczne 3.

Z ostatniej chwili

W piątek, 26 czerwca, o godzinie 18:14 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Z ostatniej chwili

W piątek, punktualnie o godzinie 9:00, na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Budowlanych 40 w Opolu odbyła