Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Przyczepa z drewnem odpięła się od ciągnika rolniczego i wbiła się w bramę w OSP Węgry.(Zdjecia&Wideo)

W czwartek 2 czerwca o godzinie 18.00 doszło do nietypowego zdarzenia w gminie Turawa.

Przyczepa z drewnem odpięła się od ciągnika rolniczego i staranowała bramę w OSP Węgry.(Zdjecia&Wideo)

W czwartek 2 czerwca o godzinie 18.00 doszło do nietypowego zdarzenia w gminie Turawa.

Z jadącego ciągnika rolniczego odpięła się przyczepa z drewnem i wjechała w budynek remizy OSP Węgry.

Całkowitemu uszkodzeniu uległa jedna z bram garaży. Na szczęście nikogo nie było w pobliżu i straty są tylko materialne.

Dodatkowo nie ucierpiał żaden wóz z OSP Węgry. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Pomocne będzie nagranie z monitoringu z OSP.

Zdjęcia i wideo OSP Węgry

5406
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 8 czerwca, około godziny 15:15 na ulicy Rataja w Opolu. Służby ratunkowe otrzymały

Z ostatniej chwili

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 czerwca, w miejscowości Szczedrzyk w gminie Ozimek.

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę, 7 czerwca, na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. W zdarzeniu

Wiadomości

Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali 40-letniego kierowcę skody, który prowadził samochód mając aż 3 promile alkoholu w organizmie.