Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Państwowa Szkoła Muzyczna grała dla WOŚP (Zdjęcia&Wideo)

Dzisiaj 23 stycznia o godzinie 17:00 na Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina, odbył się koncert poświęcony…

Dzisiaj 23 stycznia o godzinie 17:00 na Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina, odbył się koncert poświęcony muzyce okołoświątecznej i karnawałowej.

Koncert zatytułowano: ” Święta, święta i po świętach…”.

Na scenie można było zobaczyć następujących wykonawców:

Chór i Orkiestra Smyczkowa PSM I st.,

Chór PSM II st.,

Orkiestra Dęta PSM I st.,

Big Band PSM II st. Maciej Lamm – organy, Ludmiła Wocial – dyrygentka, Kacper Kubiak – dyrygent, Roland Mandel – dyrygent.

Biletem wstępu na koncert, był wrzut wolnych datków do puszki WOŚP.

1349
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 22 czerwca, na terenie jednego z zakładów przemysłowych w Zdzieszowicach prowadzone jest kontrolowane

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 22 czerwca, o godzinie 14:21 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego

Kultura

W niedzielę, 21 czerwca, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się uroczysta Gala Zakończenia Sezonu 2025/2026 Szkoły Tańca Fokus.

Wiadomości

Przekroczenie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe holowanie pojazdu oraz kierowanie samochodem przez osobę bez wymaganych