Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje 20-latek , który się topił na Silesii w Opolu.

W poniedziałek około 5:30 służby zostały poinformowane o mężczyźnie topiącym się w kamionce Silesia w Opolu.

Nie żyje 20-latek , który się topił na Silesii w Opolu.

W poniedziałek około 5:30 służby zostały poinformowane o mężczyźnie topiącym się w kamionce Silesia w Opolu.

Pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy próbowali mężczyznę wyciągnąć.

To niestety się nie udało i wezwana została grupa ratownictwa wodnego.

Nurkom udało się wyciągnąć mężczyznę.

20-latek został przetransportowany do szpitala. Niestety tam zmarł.

Foto Archiwum

11682
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

27 czerwca 2026 roku Opole stanie się stolicą młodzieżowej lekkoatletyki. Na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich

Wiadomości

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że nad Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie każdego dnia przybywają tłumy

Z ostatniej chwili

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie meteorologiczne 3.

Wiadomości

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła 8. edycja ogólnopolskiego projektu „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2026”,