Connect with us

Hi, what are you looking for?

Komunikaty

Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi.

Kradzieże, włamania i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego – takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi.

Kradzieże, włamania i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego – takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania. Dlatego publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Opolu i we Wrocławiu. Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Nie pozwólmy, aby pozostali bezkarni.

Waldemar Dobrowolski
s. Horst
lat 60
zam. Opole
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego.

Robert Doliński
s. Władysław
lat 39
zam. Opole
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu w związku z kradzieżą oraz kradzieżą z włamaniem.

Grzegorz Dzięgielewski
s. Tadeusz
lat 40
zam. Opole
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu w związku z kradzieżą oraz kierowaniem pod wpływem alkoholu.

Poszukiwani do chwili obecnej nie stawili się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sądy wydały za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Źródło KMP Opole

2201
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 21 czerwca o godzinie 17:15, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Jełowa, na ulicy Wolności.

Wiadomości

W piątek 21 czerwca parę minut po godzinie 15:00, w Strzelcach Opolskich doszło do karambolu z udziałem 5 samochodów osobowych i ciężarówki

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 14:20, doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Zimna Wódka, na ulicy Europejskiej.

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 czerwca 2024 roku o godzinie 04:52 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym.