Już w piątek, 17 lipca, na terenie Autodromu – Lotniska w Polskiej Nowej Wsi rozpocznie się 22. Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych ULTOR Master Truck 2026. Przez trzy dni na uczestników czekać będą efektownie zmodyfikowane ciężarówki z Polski i zagranicy, pokazy driftu, koncerty, konkursy z nagrodami oraz liczne atrakcje dla całych rodzin.
Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się o godzinie 10:00, kiedy teren zlotu zostanie otwarty dla publiczności. Organizatorzy przygotowali bogaty program wydarzeń, który potrwa aż do godziny 3:00 nad ranem.
Program – piątek, 17 lipca
10:00 – Otwarcie terenu zlotu dla publiczności
13:00 – Konkurs „Ojciec kontra Syn” z nagrodami od OPOLTRANS
13:30 – Pokaz driftu – Karolina
13:45 – Konkurs „Duet na hulajnodze” z nagrodami od Yanosik
14:10 – Mariusz „Mario Tytan” Grochowski – pokaz rozbijania arbuza
14:30 – Pokaz mażoretek
14:50 – Pokaz Autoglass® – klejenie szyby
15:30 – Konkurs „Spacer Trakera” z nagrodami od ORLEN Oil
16:20 – Konkurs precyzyjnej jazdy ciężarówką MAN „Wjazd do dziury”
16:50 – Drift Show – Karolcia kontra Mariusz
17:20 – Konkurs dla par „Pchnij – Ciągnij”
17:50 – Konkurs zawodowych kierowców – przejazd między beczkami oleju ULTOR
18:20 – Pokaz mażoretek
18:40 – Konkurs „Balonik” z nagrodami od Blach Trans
19:30 – Konkurs „Toczenie opon” z nagrodami od OPOLTRANS
20:00 – Mariusz „Mario Tytan” Grochowski – pokaz z termoforem
21:00 – Koncert zespołu Honker
22:00 – ULTOR Master Truck Light Show – widowiskowa prezentacja oświetlenia ciężarówek (organizator przypomina o obowiązującym zakazie używania klaksonów podczas pokazu)
22:30 – Koncert Iness
23:30 – 03:00 – Dyskoteka z Marco Marecki Trucker & DJ
Atrakcje przez cały dzień
Przez cały czas trwania zlotu będzie można odwiedzić liczne wystawy i strefy tematyczne, wśród których znajdą się:
- tuningowane ciężarówki z Polski i Europy,
- motocykle,
- amerykańskie ciężarówki (USA Trucks),
- zdalnie sterowane modele ciężarówek,
- oldtimery,
- wystawa sprzętu strażackiego,
- wystawa sprzętu ratownictwa drogowego,
- targi branżowe.
Na miejscu działać będzie również oficjalny sklepik Master Truck, w którym będzie można kupić pamiątkowe koszulki, czapki, naklejki oraz inne gadżety związane ze zlotem i programem „Na Osi”.
- Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych ULTOR Master Truck potrwa od 17 do 19 lipca na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi koło Opola i jak co roku przyciągnie tysiące miłośników motoryzacji z całej Polski oraz z zagranicy.
Źródło: MasterTruck.pl

372


























