Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni zatrzymali 30-laka ,który dokonał kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego. Mężczyzna musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz szybkiemu działaniu, jeszcze tego samego dnia ustalili

Kryminalni zatrzymali 30-laka ,który dokonał kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego. Mężczyzna musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz szybkiemu działaniu, jeszcze tego samego dnia ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego.

30-latek usłyszał zarzuty, a utracone mienie warte ponad 6 000 złotych wróciło do właściciela.

26 lipca br. policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu przyjęli zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi z jednego ze sklepów budowlanych w mieście. Jeszcze tego samego dnia, operacyjni ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu wartego ponad 6 000 złotych. Kiedy zapukali do drzwi mieszkańca powiatu namysłowskiego, ten przyznał się do kradzieży, ale elektronarzędzi nie miał. Tłumaczył, że sprzedał je innej osobie. Kryminalni trafili do ich posiadacza i odzyskali mienie pochodzące z kradzieży.

30-latek usłyszał już zarzuty. Stając przed wymiarem sprawiedliwości musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności. Utracone mienie trafiło już do właściciela.

Źródło KMP Opole

576
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Jeden z naszych czytelników nadesłał nam zdjęcia kreatywnego kuriera, który przewozi przesyłki na rowerze, w przyczepce dla dzieci.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, poszukują Tomasza Browarskiego.

Wiadomości

Dzień od zgłoszenia kradzieży pojazdu, policjanci odzyskali skradzionego volkswagena. Ich ustalenia pozwoliły na zatrzymanie 29-latka, który usłyszał łącznie 19 zarzutów.

Wiadomości

Policjanci z Krapkowic otrzymali kilka zgłoszeń, z których wynikało, że w jednym z samochodów stojących na parkingu w Mosznej, znajduje się