Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kraina Zdrowia Dzieci w CWK w Opolu.(Zdjęcia)

Dzisiaj 10 lutego w godzinach 9:00 – 17:00, w Centrum Kongresowym w Opolu, odbyło się największe w tym roku medyczne wydarzenie, poświęcone

Kraina Zdrowia Dzieci w CWK w Opolu.(Zdjęcia)

Dzisiaj 10 lutego w godzinach 9:00 – 17:00, w Centrum Kongresowym w Opolu, odbyło się największe w tym roku medyczne wydarzenie, poświęcone zdrowiu dzieci, w wieku od 0 do 18 roku życia.

Pod opieką rodziców, dzieci miały możliwość skorzystania z konsultacji i porad lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, w szczególności pediatrów, oraz specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Do dyspozycji dzieci i ich rodziców było kilkadziesiąt gabinetów lekarskich.

Partnerzy organizatora przygotowali występy, gry, pokazy sportowe, animacje i inne atrakcje, które przyciągnęły tłumy rodziców z dziećmi pozwoliły im zapomnieć o dolegliwościach i po prostu miło spędzili wspólnie czas.

1409
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Oferowali na popularnym portalu aukcyjnym drobną elektronikę i gadżety erotyczne. Jednak po sfinalizowaniu transakcji nigdy się z niej

Z ostatniej chwili

We wtorek 20 lutego o godzinie 13:09 służby ratunkowe zostały zadysponowane przez operatora nr alarmowego 112 na ul. Fieldorfa w Opolu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek (19 lutego) rolnicy protestowali przed Urzędem Wojewódzkim w Opolu. Ulica Piastowska była zablokowana. Protestujący oczekiwali spotkania

Wiadomości

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o liczne kradzieże w drogeriach.