Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kolejna trudna noc za nami. Niestety padać ma nadal.(Zdjęcia&Wideo)

Nie odpuszczają deszcze, a tym samym na Opolszczyźnie jest

Kolejna trudna noc za nami. Niestety padać ma nadal.(Zdjęcia&Wideo)

Nie odpuszczają deszcze, a tym samym na Opolszczyźnie jest coraz więcej przypadków podtopień. Miniona noc była kolejną pracowitą dla służb, szczególnie w powiecie opolskim i strzeleckim.

Strażacy interweniowali między innymi na dworcu głównym w Opolu, gdzie zalało przejście podziemne. W samym Opolu mieli również dużo pracy na ul. Koszyka i Chmielowickiej. Poza stolicą regionu wyjeżdżali między innymi do Falmirowic (o czym już wczoraj informowaliśmy).

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej również dziś ma być deszczowo i burzowo. We wszystkich powiatach naszego województwa między godziną 13:00 a 20:00 zapowiadane są burze z silnymi opadami, silnym wiatrem. Miejscowo może też sypnąć gradem.

Jednocześnie policjanci drogówki apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i o dostosowanie jazdy do panujących warunków.

9692
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek, 26 czerwca, o godzinie 18:14 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Wiadomości

Szybka reakcja, empatia i doskonała współpraca policjantów z Krapkowic pozwoliły odnaleźć młodego mężczyznę znajdującego się

Wiadomości

Policjanci z kluczborskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Niestety,

Wiadomości

Zatrzaśnięte drzwi, brak kluczy i długa noc spędzona na zewnątrz – w takiej sytuacji znalazła się 81-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla.