Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kolejna trudna noc za nami. Niestety padać ma nadal.(Zdjęcia&Wideo)

Nie odpuszczają deszcze, a tym samym na Opolszczyźnie jest

Kolejna trudna noc za nami. Niestety padać ma nadal.(Zdjęcia&Wideo)

Nie odpuszczają deszcze, a tym samym na Opolszczyźnie jest coraz więcej przypadków podtopień. Miniona noc była kolejną pracowitą dla służb, szczególnie w powiecie opolskim i strzeleckim.

Strażacy interweniowali między innymi na dworcu głównym w Opolu, gdzie zalało przejście podziemne. W samym Opolu mieli również dużo pracy na ul. Koszyka i Chmielowickiej. Poza stolicą regionu wyjeżdżali między innymi do Falmirowic (o czym już wczoraj informowaliśmy).

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej również dziś ma być deszczowo i burzowo. We wszystkich powiatach naszego województwa między godziną 13:00 a 20:00 zapowiadane są burze z silnymi opadami, silnym wiatrem. Miejscowo może też sypnąć gradem.

Jednocześnie policjanci drogówki apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i o dostosowanie jazdy do panujących warunków.

7596
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Wiadomości

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, informujemy, że od 1 lutego wprowadzone zostaną zmiany na linii 28.

Z ostatniej chwili

We wtorek 31 stycznia o godzinie 7:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na trasie Opole-Ozimek, na DK46 w miejscowości