Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący autem z przyczepką wjechał w przepust betonowy. Jedna osoba został poszkodowana.(Zdjęcia)

We wtorek 30 stycznia po godzinie 08:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku w Zalesiu Śląskim na ul. Sławęcickiej na DW 426.

Kierujący autem z przyczepką wjechał w przepust betonowy. Jedna osoba został poszkodowana.(Zdjęcia)

We wtorek 30 stycznia po godzinie 08:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku w Zalesiu Śląskim na ul. Sławęcickiej na DW 426.

Kierujący samochodem osobowy jadący z przyczepką stracił panowanie, nad pojazdem zjechał na pobocze do rowu i uderzył w przepust betonowy.

Autem podróżował sam kierowca , który został uwieziony w pojeździe.

Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by uwolnić mężczyznę.

Kierowca z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Na miejscu były zastępy straży z JRG Kędzierzyn- Koźle , OSP Zalesie Śląskie , policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku.

Foto OSP Zalesie Śląskie

3754
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 22 czerwca, o godzinie 2:40 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o poważnym

Z ostatniej chwili

W niedzielę przed południem na linii kolejowej w Przyworach doszło do tragicznego zdarzenia. Pociąg osobowy śmiertelnie potrącił 36-letniego

Wiadomości

Wysokie temperatury stanowią ogromne zagrożenie dla dzieci i zwierząt pozostawionych w zamkniętych samochodach.

Z ostatniej chwili

Nie każda policyjna interwencja dotyczy zdarzeń drogowych czy przestępstw. Czasami funkcjonariusze muszą pomóc tym