Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący 18-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu na ul.Wrocławskiej w Opolu.(Zdjęcia&Wideo)

W piątek 4 sierpnia o godzinie 16:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na ul. Wrocławskiej,

W piątek 4 sierpnia o godzinie 16:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na ul. Wrocławskiej, niedaleko Skansenu w Opolu.

Kierujący kia 18-latek jadący w stronę Wrzosek zjechał, na pobocze uderzył w znak drogowy ,drzewko i zakończył swoją jazdę w rowie.

Ratownicy medyczni przebadali kierowcę i został na miejscu zdarzenia.

Na miejscu był jeden zastęp straży z JRG 2 Opole, policja i ZRM.

Policjanci z drogówki pracujący z na miejscu wyjaśniają okoliczności.

7934
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Internetowa sprzedaż bojlera miała przynieść mieszkańcowi Zdzieszowic 700 złotych. Zamiast zysku mężczyzna

Wiadomości

Wakacje to czas kolonii, obozów i wycieczek szkolnych. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu przypominają, że przed

Wiadomości

Z okazji Święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Policji

Wiadomości

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę.