Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dylaki : 43-latek kierujący passatem wjechał w ogrodzenie podwórka mając ponad 2 promile.(Zdjęcia)

W piątek 19 kwietnia o godzinie 06:17, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112, o zdarzeniu drogowym

Dylaki : 43-latek kierujący passatem wjechał w ogrodzenie podwórka mając ponad 2 promile.(Zdjęcia)

W piątek 19 kwietnia o godzinie 06:17, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112, o zdarzeniu drogowym w Dylakach na ulicy Turawskiej.

Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na prywatną posesję i zawisł na murku ogrodzenia.

Na miejscu był patrol policji, który przebadał kierującego autem i okazało się ze 43 -latek miał ponad 2 promile.

Za jazdę w takim stanie może mu grozić do 2 lat więzienia, sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

REKLAMA Pomoc Drogowa „Auto Czok” telefon kontaktowy 661333777

3239
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 grudnia

Z ostatniej chwili

W niedzielę 7 grudnia o godzinie 16:22 w Namysłowie doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Kraszewskiego

Z ostatniej chwili

W sobotę, 6 grudnia, o godzinie 18:09 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Opolskiej w Domecku.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 6 grudnia, przed południem w Głubczycach doszło do poważnego wypadku drogowego. Około godziny 11:00