Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dachowanie BMW na obwodnicy Opola koło ronda Jerzego Szczakiela. Autem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.

W piątek 23 lutego o godzinie 19:50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na obwodnicy Opola na

Dachowanie BMW na obwodnicy Opola koło ronda Jerzego Szczakiela.

W piątek 23 lutego o godzinie 19:50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na obwodnicy Opola na wysokości ronda Jerzego Szczakiela.

Z nieznanych na tę chwilę przyczyn kierujący bmw stracił panowanie nad bmw, jechał na pobocze i dachował w rowie . 

Autem jechało dwóch obywateli Ukrainy.

Po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostali na miejscu zdarzenia.

Na miejsce dysponowano zastępy straży z JRG 1 Opole, OSP Grudzice , policję i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

3939
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Komunikaty

Namysłowscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym 58-letnim Leszkiem Łuczykiem. Mężczyzna 24 maja 2026 roku

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 15 czerwca, o godzinie 17:04 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 15 czerwca, po godzinie 18:00 na parkingu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu doszło do policyjnej

Wiadomości

Do niepokojącego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 23:30 na osiedlu Piastów–Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu.